Stefs Karijs izpilda divas lietas, kuras neviens NBA spēlētājs nav izdarījis 12 stundu laikā

Anonim

Patīk vai nē, Stefs Karijs ir NBA jaunā seja. Kad viņš nokavēja 15 dienas pēc tam, kad viņš cieš no 1. pakāpes MCL sastiepuma savā labajā ceļgalā, kad viņš paslīdēja uz grīdas, līga ieguva mazāk izklaidējošu. Un kad Portlendas Damjans Lillards trešajā spēlē zaudēja Blazers vienā spēlē vakarā, sērijā, Curry izrādījās, ka pietiekami daudz bija.

Viņš kļuva brīnišķīgs atgriešanās tiesā 4. spēles laikā, un kaut ko NBA spēlētājs kādreiz izdarījis līgas vēsturē. Nākamajā dienā, tikai par labu pasākumu, viņš panāca kaut ko citu, kas nekad nav paveikts.

Pirmkārt, pieņemsim runāt par 4. spēli. Plānā bija, ka Karijai vajadzētu spēlēt aptuveni 25 minūtes, atkāpjoties no sola, un pakāpeniski atdarboties ceļu atpakaļ. Tomēr, kad Warriors aizsargs Shaun Livingston tika izmests pēc divām tehniskām kļūdām, plāns mainījās.

Curry sākās slikti, un tas ir saprotams, ja nespēlē pāris nedēļas. Pirmajos trīs ceturtdaļos viņš nošāva tikai 6 pret 18, un viņš nokavēja visus deviņus no viņa trīs punktu mēģinājumiem.

Līdz spēles beigām, virspavēlniekiem tika piešķirta 132-125 kārta, Karijiem beidzoties ar 40 punktiem, deviņām atkārtojām, astoņām palīdzībām un nedaudziem daggeriem Portlandes pilsētas kolektīvajās sirdīs.

Ceturtajā ceturksnī (tiešām, aptuveni ceturtdaļas ceturtdaļas atzīmei 10:30) un virsstundām, Curijs no lauka izcīnīja 10 līdz 14, no 5 punktiem - no 7 punktiem un samazinājās par 27 punktiem. Tikai virsstundas viņš ieguva 17 punktus 6-for-7 no lauka, 5-for-5 no trim.

Steve Dykes / Getty Images

17 punktus virsstundu sesijā ir vairāk nekā jebkurš cits spēlētājs, kurš jebkad ir ieguvis papildu rāmi. Tas ietver gan regulāro sezonu, gan posteņus. Un Curijs noteica, ka ieraksts viņa pirmā spēle atpakaļ no traumas. Neticami.

Protams, viņš netika darīts. Mazāk nekā 12 stundas vēlāk, otro gadu pēc kārtas viņš par līgu vērtēja visvairāk vērtīgo spēlētāju. Tomēr, atšķirībā no pagājušā gada, Curry saņēma 131 pirmās vietas balsis. Neviens cits nav saņēmis pat vienu atzīmi par pirmo vietu. Tas ir pareizi, Karijs vienbalsīgi piešķīra otro MVP trofeju.

Neviens to arī nav izdarījis.

Gadā, kad redzēja karija vidējo vairāk nekā 30 punktus uz katru spēli, ir 31,56 spēlētāju efektivitātes reitings, pārtraukums NBA rekordā ar 402 trīskāršiem rādītājiem un svinētu savus Warriors līdz bezprecedenta septiņiem uzvariem, neviens nekad nav spējis pārspēt viņš kā līgas MVP. Tas bija tikai jautājums par to, vai kāds cits varētu satricināt pirmo vietu balsošanā. Viņi to nedarīja, un Karijs atkal izveidoja vēsturi.

Vissliktākā daļa no tā ir tā, ka Curijs gandrīz nav spēlējis kā franšīzes mainīgais spēlētājs. Faktiski viņš ir tikai piektais lielākais spēlētājs savā komandas komandā! Viņš gadā saražo apmēram 11,4 miljonus dolāru par vienu no lētāko līgumiem, ko līga kādreiz ir piedzīvojusi. Klay Thompson ($ 15,5 miljoni), Draymond Green ($ 14,3 miljoni), Andrew Bogut ($ 12 miljoni) un Andre Iguodala ($ 11,7 miljoni) visi dara vairāk nekā Karijs.

Varbūt vairāk iespaidīgi, Karijs ir 65. lielākais maksas spēlētājs visā NBA. Viņš ir mazāk nekā puiši, piemēram, Enes Kanter, Tobias Harris, Roy Hibbert, Chandler Parsons, Khris Middleton, Danilo Gallinari, JaVale McGee, Amir Johnson un Robin Lopez. Vai jūs vēlaties, lai kāds no šiem puišiem, kas atrodas tavā komandā, pārņemtu Curry?

Warriors drīz būs jāmaksā Curry liela nauda - viņa līgums beidzas pēc nākamās sezonas. Tagad viņi bauda darījumu. Un ar to, kā Karijs var vienkārši pārņemt spēli, tāpat kā viņš ir parādīts tik daudz reižu šajā sezonā, pat maksimālais līgums ir nozagt.